Ten slotte word die hulp van IT is hier

Blog van die rekenaar oplossings.

Soos die verandering van ons belangrikste Windows km deur MAK

geskryf deur Xaus Xavier Nadal Desember 15th, 2010

goeie,

Wanneer 'n span Windows Vista of Windows 7 leef in 'n gebied met 'n KMS lisensie Server en hierdie span kan geen verbinding met die bediener vir 'n lang tydperk van tyd (die default as 180 dae), is dat die span om te lewe in 'n ander domein of dat die toerusting van 'n kommersiële wat 8 maande sonder verband met die maatskappy vir die voorbeeld wat jy moet óf die Windows-sleutel te verander deur 'n statiese sleutel of verbind MAK elke sekere tydperk van die tyd by die maatskappy waar KMS bediener is geleë.

Nou weet ek al die maatskappye het inter connectiviteit tussen hulle en anders hulle altyd 3G het verbindings, radius, ens. .. maar daar is gevalle waar hierdie verband is nie moontlik nie en die lisensie verval veroorsaak dat die bedryfstelsel nie optree in 'n goeie manier, deur die verandering van jou agtergrond en waarskuwings dat die sagteware wat gebruik word nie eg is (regs).

Soos ek gesê het voor die kliënt aktivering geldig vir 180 dae. Hierdie tydperk staan ​​bekend as geldigheid interval van aktivering. Bly geaktiveer, moet die KMS kliënte hul aktivering hernu deur die koppeling aan die KMS-gasheer ten minste een keer elke 180 dae. By verstek, KMS client rekenaars probeer om hul aktivering om te vernuwe elke 7 dae. Na die vernuwing van die kliënt te aktiveer, die omvang van die geldigheid van die aktivering begin weer.

Wat ons dink dat ons organisasie het 'n KMS-bediener om lisensies te voorsien aan ons spanne en ons span buite die domein 1 jaar sal wees.

Vanaf 'n opdrag moet die volgende opdragte uit te voer:

Die huidige KMS sleutel deur MAK die opdrag is om te verander: slmgr / IPK <claveMAK>
Om die lisensie te aktiveer op die Internet die opdrag is: slmgr / ATO
Die huidige lisensie is die opdrag na te gaan: slmgr / DLI

Om dit te toets, kan ons terug gaan na die rekenaar en kliek en eienskappe F5 sien hoe ons gaan terug na die Microsoft Genuine seël te hê.

Groete en sien julle binnekort MegaCracks.

Related Posts Plugin vir WordPress, Blogger ...
Tags: , , , , ,


Laat 'n antwoord

XHTML: Jy kan gebruik in die oorspronklike tags: <a href="" title=""> <abbr title = ""> <afkorting title = ""> <b> <blockquote cite = ""> <cite> <code> <del DATETIME = ""> <em> <i> <q cite = ""> <s> <strike> <strong>

GTranslate Your license is inactive or expired, please subscribe again!